Usługi dronami

Usługi aplikacji środków chemicznych wykorzystując drony

Zespół ds. Usług natryskowych ma siedzibę w Rzeszowie (Polska). Koncentruje się głównie na zastosowaniach fungicydów w winoroślach za pomocą dronów z odwróconym ładunkiem elektrostatycznym. Wykonujemy też opryski przeciw szkodnikom roślin. W trudno dostepnych miejscach (jak np. kukurydza) stosujemy drony zadymiające (fogger), oraz do oprysku ciśnieniowego.

Wykonujemy również usługi zwalczania komarów z powietrza. Za pomocą zamgławiania jesteśmy wstanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc ( rozlewiska, brzegi rzek). W okresie od kwietnia do maja wykonujemy aplikacje do zbiorników wodnych w celach zwalczania larw komarów i uniemożliwienia rozrodu.

Nasz zespół jest dostępny na podstawie umówionych spotkań dla wszystkich innych rodzajów aplikacji w Polsce i Słowacji. Jednostki Airpest są pilotowane przez wykwalifikowanych pilotów dronów.

Nasze usługi są rozliczane na podstawie hektarów, z uwzględnieniem opłaty za podróż (wszystkie środki chemiczne są dostarczane przez plantatora / klienta). Zespół Yamaha przyjedzie na miejsce, przeprowadzi mieszanie i załadunek, przeprowadzi aplikację, a następnie przekaże odpowiednie sprawozdanie. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub chciałbyś otrzymać wycenę, skontaktuj się z office@airpest.pl